ботокс львів

______________________________________________

Що таке Botox для волосся? 

__________________________________

Це абсолютно новий метод відновлення пошкоджених локонів, який був розроблений арабськими б'юті-експертами. Вони стверджують, що з часом не тільки шкіра піддається старінню і виснаженню, волосся теж вимагає до себе особливої ​​уваги і потребує додаткового підживлення корисними речовинами. Механізм дії Ботокс Львів для догляду за волоссям є новітнім препаратом, в якому знаходяться ботулотоксин, амінокислоти, білки і вітаміни. Суміш повністю відновлює навіть самі пошкоджені локони, надає їм гладкість і шовковистість без обтяження і ефекту склеювання.  Молекули Botox відіграють важливу роль. Вони доставляють елементи в глибину волоска і запечатують їх, запобігаючи вимиванню. Така дія забезпечує збереження більше 70% корисних речовин, отриманих під час процедури, навіть після багаторазового миття голови. Лікування волосся за допомогою ботокса дозволяє на 3-5 місяців забути про посічені кінчики і пухнастость. При цьому локони повністю відновлюються, а шевелюра набуває об'єму і легко піддається укладанню. Крім того, ботокс у салоні краси Креатив здатний боротися з такою проблемою, як облисіння. При цьому застосовуватися може і у жінок, так і у чоловіків. Він збагачує волосяні цибулини корисними елементами, зміцнює їх і активізує обмінні процеси, за рахунок чого відбувається прискорення росту волосся і запобігає їх випадання.

ботокс волосся львівbtx львівботокс у львові

_______________________________________

Як проходить процедура BTX hair?

_______________________________

Оскільки ботокс для волосся є ще досить молодим і не до кінця вивченим засобом по догляду за волоссям, використовувати його самостійно в домашніх умовах не рекомендується, тому що можуть виникнути ускладнення. У центрі відновлення волосся Ілони Демків у Львові BTX роблять тільки досвідчені майстри, які пройшли спеціальну програму навчання для роботи з цим препаратом. Перш ніж нанести на локони ботокс, майстер проводить процедуру з очищення від забруднень і висушування. Після чого він змішує дві фази Botox і за допомогою спеціального шприца дає на кожне пасмо. Далі на голову надівається поліетиленова шапочка, що запобігає випаровування і висиханню розчину на локони, і протягом 20 хвилин клієнт знаходиться під клімазоном. Після нагріву все повинно охолонути природним шляхом, тому клієнта саджають у крісло і дають посидіти ще 10-15 хв. Далі ботокс змивають масажними рухами (масаж покращує циркуляцію крові шкіри голови, поставляючи до фулікулів більше поживних речовин) і волосся висушуються, укладається або випрямляються (тут все залежить від уподобань і побажань самого клієнта).

ботокс салон краси креатив львів

___________________________________________________

Показання і протипоказання

_________________________________

BTX львів для волосся показаний при сильному пошкодженні локонів після частого фарбування, застосування фена і іншого стайлінгу. А також при:

  • уповільненому зростанні волосся,
  • облисінні,
  • ламкості,
  • сухості.

Процедура може використовуватися в якості профілактичних заходів по догляду за волоссям.

Що стосується протипоказань - їх практично немає. Єдине обмеження - рани на поверхні шкіри голови і гнійних утворень. Варто з обережністю застосовувати при вагітності, в період лактації та особам, схильним до алергічних реакцій.