QFHVZyrXSNs

Як відомо, завжди і скрізь жінки шукали засоби, препарати, різні маски й інші методи для додання волоссю здорового виду, набуття природного блиску, а також полегшення укладання, випрямлення і розчісування. І нарешті з'явилася технологія, здатна забезпечити все це не хімічними, а органічними засобами - це Глобал Кератин у Львові.

Що таке кератин?


Кератин (GK) у Львові це виключно натуральний продукт, розроблений в 2006 році. Являє собою засіб нехімічного походження, містить кератин, призначений для регенерації волосся і додання їм форми, головним чином для тривалого випрямлення волосся. Молекули кератину в результаті прасування проникають у внутрішню структуру волосся і усувають її пошкодження. Результат відразу після аплікації.
Чому випрямлення волосся  кератином краще хімічного випрямлення?

Хімічне випрямлення волосся призводить до пошкодження волосся і як наслідок до їх частого випадання, посічені кінчики, втраті блиску і т.д.
Кератинування у Львові дозволяє випрямляти волосся без пошкодження і без зміни їх структури, не містить жодних хімічних речовин. Волосся стає блискучим і м'якими.
Кератинова процедура є накопичувальною - через 3-4 місяці кератин з волосся вимивається і волосся набуває свій початковий вигляд, який вони мали перед аплікацією кератину.

кератинування львівкератинування салон креатив львів

Для кого призначене кератинування?

 Кератинування у центрі відновлення волосся Ілони Демків призначений для всіх, кому необхідні:

 •  Пряме або навпаки хвилясте волосся (фасонна укладка)
 •  Здорове волосся
 •  Блискуче волосся
 •  Природне довге волосся

Таким чином він в основному призначений для:

 • Кучерявого, посіченого, кручерявого волосся
 • Хімічно пошкодженого волосся - після хімічної завивки, мелірування або фарбування
 • Сухого, тьмяного волосся, волосся без блиску

Які переваги кератину крім його здатності надавати волоссю форму?

Кератин не тільки надає волоссю форму, а й надзвичайно регенерує їх і захищає від таких шкідливих факторів як:

 •  Сонце - УФ випромінювання
 •  Морська вода
 •  Хлорована вода
 •  Вітер і мороз

Як доглядати за волоссям?


По закінченню процедури, по бажанню клієнта, можна придбати спеціальний шампунь, а також бальзам і маску для кращого результату. Можна, звичайно, купити звичайний шампунь, але уважно читайте склад. У складі шампуню не повинно бути сульфатів. Вони руйнують кератин. Зверніть увагу на дитячі шампуні. У них немає сульфатів.
Після випрямлення волосся голову забороняється мити 48 годин. Це необхідно, щоб волосся гарненько просочилося. Також забороняється носити гумки, шпильки і навіть обідки з окулярами. Не можна заплітати косички і заколювати волосся. Намагайтеся не мочити волосся, не потрапляйте під дощ і не відвідуйте приміщення, де дуже висока вологість.