_____________________________________________________

Що таке Олаплекс для волосся

____________________________________________

салон креатив олаплекс львов

Olaplex Львів є одним з найбільш сучасних препаратів в області медицини відновлення волосся. Розроблене в Сполучених Штатах засіб дуже швидко набрав популярність у всьому світі завдяки своїй високій ефективності. Його застосування відзначається провідними європейськими та азіатськими фахівцями в області догляду за волоссям. В основі Olaplex лежить застосування найсучасніших наукових досліджень дисульфідних зв'язків, що дозволило вийти на новий якісний рівень.

олаплекс львівolaplex купити львів

Однією з особливостей засобу є повна відмова творців від використання в складі масел, силіконів і інших речовин, що роблять негативний вплив на волосся. Як результат, в процесі фарбування та інших операцій з волоссям забезпечується надійний захист від розривів між білкової основою волоса і сіркою, а значить, зберігається і їх початкова життєва сила. В першу чергу переваги розробки американських фахівців оцінили стилісти, які отримали в свої руки сучасний інструмент для якісного виконання будь-яких видів робіт без негативних наслідків.

Повна відмова від використання в складі Olaplex шкідливих для волосся речовин дозволила створити унікальний засіб, не надає негативного впливу на волосся під час проведення процедур забарвлення і інших операцій. У процесі розчісування волосся спостерігається легкість, яка забезпечує захист від механічних пошкоджень. В результаті Olaplex дозволяє зберігати яскравість колірних відтінків, експериментувати з кольорами, зберігаючи волосся здоровим і сильним.

олаплекс купить львоволаплекс  салон креатив

У Львові серія засобів Olaplex поки тільки набирає популярність через важкодоступність і маловідомість, але вже зараз фахівці салону краси Креатив можуть дозволити собі придбати ці препарати та порадувати свої клієнток. Зокрема мова йде про кондиціонери, зволожуючі маски і лікувальні бальзами. 

Використання Olaplex

Продукція американського бренду у центрі краси Ілони Демків Львів пропонує відразу кілька важливих переваг:

  • Підвищення кровообігу шкіри голови
  • Поліпшення харчування волосяних фолікул
  • Формування більш рівномірного жирового шару всієї поверхні шкіри на голові
  • Видалення почервоніння, подразнень, опіків і інших ушкоджень шкірного покриву

Фахівці рекомендують використовувати продукцію Olaplex Львів для фарбування волосся в ситуаціях, коли на зачіску впливає одночасно кілька негативних факторів. Зокрема мова йде про тривалі подорожі влітку, коли на волосся впливають високі температури, запиленість, вітер та інші негативні фактори.

В даний час Олаплекс пропонує клієнтам такі найменування продукції:

  • OLAPLEX # 3 HAIR PERFECTOR
  • Bond Multiplier & Step 2 Bond Perfector
  • Salon Intro і Salon Kit
  • Крім того, окремо варто згадати серію Repour, що відрізняється реалізацією найбільш передових наукових рішень американських вчених.

Використання засобів Olaplex стало важливим кроком на шляху підвищення рівня турботи про волосся при збереженні всього доступного спектра операцій зі зміни колірної гами волосся і створення нових образів.

олаплекс львів салон креативolaplex замовити львів